D
S
NW
Zagospodarowany i duży ogródek działkowy ROD w Jaworznie na sprzedaż
Powierzchnia
20.0 m2
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2000

Zagospodarowany i duży ogródek działkowy ROD w Jaworznie na sprzedaż

Dom
Sprzedaż
Na wyłączność
Jaworzno
mapa
83 000 PLN
83 000 PLN
83 000 PLN
4 150 PLN
20.0 m2
1
2000
439.0 m2
Wtórny
idealny
z wyposażeniem
PCV
dachówka bitumiczna
mieszane
zadrzewiona
miejska na działce
utwardzona

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka ROD o powierzchni 439 m2 znajdująca się na terenie ogródków działkowych w Jaworznie przy ul. Staszica 26 w dzielnicy Stara Huta.

Jest to idealna propozycja dla całej rodziny, która mieszka w mieszkaniu w bloku, a chciałaby wypocząć na świeżym powietrzu po długim tygodniu pracy.

Działka ma powierzchnię 439 m2 i jest zagospodarowana licznymi nasadzeniami. Na działce znajduje się murowany domek o powierzchni użytkowej ok 20 m2 oraz murowany warsztat o powierzchni użytkowej ok 6 m2. Pomiędzy domkiem, a warsztatem znajduje się zadaszone miejsce na składowanie m.in. drewna do kominka.

W 2020 roku została wybudowana piękna weranda o powierzchni ok 20 m2. Na dach werandy, domku i warsztatu położono nowy gont bitumiczny. Na działce znajduje się też nowa drewniana huśtawka oraz nowa murowana wędzarnia. Do działki i budynku jest doprowadzony prąd i woda. Ogrzewanie domku możliwe za pomocą kominka. W domku wymieniono okna na dwuszybowe na profilach PCV. Domek jest wyposażony w meble kuchenne z piecykiem gazowym i zlewem, sofę rozkładaną, witrynę i komodę w pokoju, lodówkę i regał w przedsionku i łazienkę z kabiną prysznicową. W warsztacie znajdziemy dużo regałów magazynowych.

Ogromnym atutem działki jest jej lokalizacja. Zaraz obok działki, do której prowadzi szeroka i oświetlona alejka znajduje się jedno z głównych wejść. Tuż przy ogrodzeniu można zaparkować nawet kilkanaście samochodów. Kolejne wejście na teren ogrodów działowych znajduje się w odległości 150 m, a budynek administracji, w którym można zorganizować przyjęcie okolicznościowe oddalony jest o ok 200 m.

Niskie opłaty czynszowe: 300 zł rocznie za koszty administracyjne, oświetlenie alejek, wywóz śmieci itp. + opłaty za prąd i wodę w wysokości ok 250 zł rocznie. Rodzinnymi Ogródkami Działkowymi zarządza Stowarzyszenie Ogrodowe Działkowców im. Dr Karola Roupperta.

Cena to tylko 83 000 zł.

W naszym biurze otrzymasz najkorzystniejszą ofertę kredytową!
Rata miesięczna to ok 1000 zł

Zadzwoń i zapytaj o ofertę finansowania spełniającą Twoje oczekiwania.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny.Powyższa oferta ma charakter informacyjny. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia aktualności ogłoszenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą lub wynajęciem swojej nieruchomości to zadzwoń do nas i umów się na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość i przedstawimy naszą ofertę.
Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Agent Rafał
Loft33 - Agencja Nieruchomości
ul. Sądowa 5a
43-600 Jaworzno

83 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
Agent Rafał
Loft33 - Agencja Nieruchomości
Telefon
phone
Facebook YouTube